اخبار استان
 

استاندار آذربایجان شرقی:

آمادگی نیروی هوایی ارتش برای حفاظت از مرزها همیشه در روزهای سخت روحیه‌بخش بوده است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات فرمانده پایگاه شکاری شهید فکوری، گفت: آمادگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از مرزهای کشور همیشه در روزهای سخت روحیه‌بخش بوده است.

 

اقدام عجیب و خارج از تخصص یک پزشک قلب؛

خودنمایی در فضای مجازی با سوءاستفاده از بیمار بی‌‌هوش!

یک پزشک تبریزی برای بیماران بستری شده در بخش، موسیقی زنده تجویز می‌‌کند و فیلم آن در شبکه‌‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است و این در حالی است که موسیقی و آثار بدنی – روانی آن بسیار گسترده‌‌تر از آن است که در حیطه ی علمی یک متخصص محترم قلب بگنجد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

ستاد احیای دریاچه ارومیه به ستاد مرگ آذربایجان تبدیل شده است/ وزارت کشاورزی پول گندم کشاورزان را پرداخت کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فاضلاب روستاها و شهرها بدون تصفیه وارد دریاچه ارومیه می‌شود و ستاد احیای دریاچه ارومیه تبدیل به ستاد مرگ آذربایجان شده است.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ‌آذربایجان شرقی:

شناسایی ۱۰ محله حاشیه‌ای آسیب‌پذیر در آذربایجان شرقی/‌اجرای طرح کرامت ۲ برای مقابله با آسیب‌ها‌

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: در استان ۱۰ محله حاشیه‌ای آسیب‌پذیر شناسایی شده ‌که ۲ مورد آن در مرند و باقی در تبریز قرار دارند.

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

کسانی که ‌دنبال عکس سلفی هستند‌ با آزادگان عکس یادگاری بگیرند‌

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اقتدار کنونی کشور را مرهون شهدا، آزادگان و جانبازان دانست و گفت: کسانی که به دنبال عکس سلفی هستند، بیایند با آزادگان عکس یادگاری بگیرند.

 

رئیس دانشگاه بناب:

جذب دانشجویان رشته‌های پزشکی با احداث کلینیک در دانشگاه بناب آغاز می‌شود

رئیس دانشگاه بناب گفت: پیشنهاد داده‌ که کلینیک فوق تخصصی در محل زمین‌های این دانشگاه احداث شود و اگر این امر صورت بگیرد پیش زمینه‌ خوبی برای جذب رشته‌های پزشکی در این شهرستان است.

 

بعد از عبور از مثلث برمودای ایران انجام می‌شود

پیمودن خط الراس چاله کویر مرکزی ایران با پای پیاده/ کویرنورد تبریزی به دنبال رکوردزنی

یونس موحدسریعی درصدد است در تازه‌ترین رکورد کویرنوردی خود غربی‌ترین نقطه کویر تا شرقی‌ترین نقطه کویر که به خط الراس چاله کویر مرکزی ایران مشهور است را پیمایش کند.

 

دبیر پنجمین دوره شورای شهر تبریز:

شهرداری تبریز برای مدتی با سرپرست یا شهردار فعلی اداره می‌شود

عضو منتخب پنجمین دوره شورای شهر تبریز با بیان اینکه هنوز به نتیجه‌ای برای انتخاب شهردار جدید نرسیده‌ایم گفت: شاید مدتی سرپرست تعیین شود یا شهردار فعلی تا ابلاغ نفر بعدی، ابقا شود و به کارش ادامه دهد.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی :

مدیر فعلی کارخانه بلبرینگ سازی تبریز باید پاسخگوی تاراج خود باشد/واگذاری کارخانه بلبرینگ سازی به یک راننده تریلر

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات اخیر پیش آمده در کارخانه بلبرینگ سازی تبریز گفت: مدیر فعلی این مجموعه باید پاسخگوی تاراج خود باشد چرا که کارخانه ای سرحال و فعال را تحویل گرفته و انتظار داریم دستگاه قضایی در این مورد نیز همچون سایر موارد پیش آمده، همکاری خوبی داشته باشد.

 

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو تاکید کرد

لزوم اعلام دارایی وزرا قبل از قبول مسئولیت و تمکین دولت به قانون/ ثروت ۱۲۰۰ میلیارد تومانی قاضی‌زاده هاشمی

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: رئیس جمهور باید دارایی وزرا را اعلام کند تا دهن‌کجی دولت یازدهم به قانون تکرار نشود.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

ضرورت بیمه رایگان زندانیان با توجه به وضعیت بهداشتی و تراکم جمعیت زندان‌ها/ قوه قضاییه لایحه دهد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ارائه لایحه بیمه زندانیان به مجلس، گفت: بیمه زندانیان با توجه به وضعیت بهداشتی و تراکم جمعیت زندان‌ها بسیار ضروری است.

 

ناگفته‌های سردار کریمیان از اردوگاه اسرا/ شیوه های جالب خبرنگاری در اسارت

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه سختی کار ما در خبرنگاری دوران اسارت بسیار زیاد بوده ولی درعین‌حال شیرینی زیادی داشت، گفت: با این حال کمترین شکنجه برای خبرنگار در دوران اسارت انفرادی بود.

 

شهردار تبریز:

انتخاب پایتخت گردشگری جهان اسلامی برای بازگرداندن هویت شهرهای کهن اسلامی جهان است/ انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری یک سهمیه نیست/متاسفانه تا الان نتوانستیم درک درستی از رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ داشته باشیم

شهردار تبریز با تاکید به اینکه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری یک سهمیه نیست بلکه با تلاش و حرکت زیاد منجر به انتخاب این شهر شده است، گفت: متاسفانه تا الان نتوانستیم درک درستی از رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ داشته باشیم به طوریکه ضعف در معرفی این رویداد در بین آحاد مردم و حتی مسؤولان مشاهده می‌شود.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم؛

ریسک‌‌پذیری وزیر بهداشت قابل ستایش است/ روحانی فردی بهتر از هاشمی برای تصدی پست وزارت سراغ نداشت

فرهنگی ریسک‌‌پذیری قاضی‌‌زاده هاشمی را ستود و این ویژگی را یکی از امتیازات مثبت او خواند.

 

نایب رئیس مجلس :

بیشتر وزارتخانه‌های دولت سیاسی شده است/ تیم اقتصادی دولت جدید قوی‌تر نشده است/اگر دولت بپذیرد قانون را اجرا کند، مشکلی به وجود نمی‌آید/۴۰سال است که افراد انتخاب می شوند و پس از مدتی زیرپای آنها کشیده می شود

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه الزاما نباید کابینه از یک گروه یا جریان خاص باشد، گفت: هر شخصی که کارشناس تر باشد باید در کابینه حضور داشته باشد، البته طبیعی است که شخصی که از لحاظ تفکرات سیاسی با دولت است هم فکر است در بخش‌های سیاسی به کار گرفته شود، اما در وزارتخانه‌هایی که سیاسی نیستند باید مهارت و تجربه فرد ملاک انتخاب قرار گیرد.