اجتماعی
 

امام جمعه ترکمانچای در آیین افتتاح خانه های مددجویی:

امید اقشار ضعیف جامعه به دستان سپاه دوخته شده است

امام جمعه ترکمانچای میانه در آیین افتتاح خانه های مددجویی، با تقدیر از خدمات محرومیت زدایی سپاه گفت: امروز امید اقشار ضعیف جامعه به دستان سپاه دوخته شده است.

 

واکنش استاندار آذربایجان شرقی به برنامه پخش‌شده از شبکه دو صدا و سیما

استاندار آذربایجان شرقی خواستار برخورد قاطع با عوامل و سازندگان برنامه پخش شده از شبکه دو صدا و سیما شد.

 

تجاوز وحشیانه افغانی ها به استاد زن دانشگاه تهران

جزییات تجاوز وحشیانه افغانی ها به استاد زن دانشگاه تهران,این بار حادثه ای وحشتناک و دلخراش سعادت آباد را سر زبان ها انداخت. دو مرد افغان زن جوانی را که در حال عبور از یک پل عابر پیاده بود با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادند و اموالش را سرقت ...

 

همسرگزینی با یک کلیک!

بله! متأسفانه رشد قارچ گونه ی این سایت ها قصه ی پر غصه ای را روایت می کند از اخاذی ها ،سوء استفاده های اخلاقی ،فریب ،بی اعتمادی به همسر،هویت های جعلی و غیر واقعی ،سرقت اطلاعات شخصی و خصوصی ،انتشار محتوای منافی عفت و اخلاق و آسیب های حیثیتی و این همه نتیجه ی بی توجهی مسئولان امر به سایت های غیر مجاز همسر یابی و دوستی است و شاید پایان تلخ تشویق جوانانبه ازدواج با شیوه ی وبگردی باشد ! به راستی چه کسی باید مقابل آسیب های 300 سایت غیر مجاز همسر یابی یا به بیان دیگر دوست یابی اینترنتی را بگیرد؟! آیا مسئولین مسئول نیستند؟!

 

افزایش مصرف ترامادول در کشور/کشف ۲۶۷ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در پنج ماهه امسال ۲۶۷ تن مواد مخدر در کشور کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

زمان واریز یارانه شهریور اعلام شد

یارانه نقدی 45500 تومانی معمولاً روزهای بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد اما از ماه های قبل دولت زمان واریز یارانه را به روزهای بیست و ششم هر ماه تغییر داده بود.

 

فالگیری و رمالی به سبک اپراتورهای تلفن همراه/ سود هنگفت اپراتورها از بازی با اعصاب مردم

فال گیری علاوه بر اینکه بدعت در دین به حساب می آید از لحاظ اجتماعی و اقتصادی نیز یک معزل بزرگ است که خانواده های زیادی قربانیان اقتصادی و اجتماعی آن هستند.

 

پاهای عریان بهتر از ساپورت زنان!

این روزها با گرم شدن هوا نوع جدیدی از عریانی در بین زنان و دختران بدحجاب گسترش پیداه کرده و فصل جدیدی را از بی عفتی و دهان کجی به ارزشهای اسلامی گشوده است.

 

رویکرد پلیس امنیت مردم محور است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه رویکرد پلیس امنیت مردم محور است گفت: امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت و هماهنگی همه سازمان ها حاصل می شود.

 

۷ سال خشکسالی شدید در ۱۰ استان

رئیس مرکز خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، از بروز خشکسالی شدید در ۱۰ استان طی ۷ سال گذشته و ۱۷ استان طی ۳ ماه گذشته خبر داد.

 

طوفان و رعد و برق شدید در تهران و البرز/آماده باش هلال احمر

شامگاه دوشنبه طوفان و رعد و برق شدید تهران را در نوردید و مردم پایتخت را غافلگیر کرد.

 

مرد شیشه‌ای سر از تن پدرش جدا کرد/قاتل در دادگاه:پدرم خودش خواست که او را بکشم

مرد جنایتكار كه دوست و پدرش را به قتل رسانده بود، به قصاص محكوم شد.

 

آزار و اذیت زن ماساژور در مخفیگاه شیطان

زن ماساژور که در دام مرد شیطان صفت کرفتار شده بود با زخمی کردن او موفق به فرار از مخفیگاه شیطان شد.

 

“خیال راحت” سارقین تلفن همراه و “بلاتکلیفی” مالباختگان

همان طور که اکثر مردم میدانند اکثر گوشی­ها تلفن همراه از طریق قاچاق وارد کشورمان می­شود و مخابرات کشور امکان ثبت اولیه را در سیستم خود ندارد تا در صورت سرقت گوشی مخابرات بلافاصله سریال گوشی را ردیابی کند لذا ایجاد یک سامانه برای ثبت سریال گوشی­ها میتواند ردیابی گوشی­های سرقتی را آسان نماید.

 

اقتصاد و سیاست ذیل فرهنگ است

شهردار تهران با بیان این که نمایشگاه باز باران در یک کلام مقوم فرهنگی ما است، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند اقتصاد و سیاست ذیل فرهنگ هستند.